فووکورت وطن خواه از اردیبهشت ۱۳۹۹ واقع در متل قو برج‌های عظیم زاده طبقه سوم با هدف کارآفرینی و اشتغال شروع به فعالیت نمود وشامل مجموعه ای از رستوران های عربی،ایرانی‌،ترک و فرنگی،سالن‌های همایش وکنسرت می‌باشد

متل قو ابتدا زیرمجموعه دیگر شهرهای مازندران می باشد و پس از ساخت اولین شهرک‌ها در سال ۱۳۴۰مستقل شد،‌نام اولین شهرک آن «دریا گوشه» بود که هنوز معروف‌ترین خیابان سلمان شهر است.

از مزیت‌های متل قو، فاصله کوتاه بین دریا و جنگل است. شما به‌راحتی می‌توانید در فاصله چند ساعت هم سری به دریا بزنید و هم از جنگل آن دیدن کنید،

متل قو دارای هتل و پنت هاوس بی نظیر، مرکز خریدی لوکس،‌سالن های تفریحی و ورزشی و فوت کروت بزرگ وطن خواه و ساحل اختصاصی با ارائه انواع تفریحات آبی از جمله جت اسکی، قایق سواری، پاراگلایدینگ است.

فووت کورت وطن خواه از اردیبهشت ۱۳۹۹ واقع در متل قو برج‌های عظیم زاده طبقه سوم که شامل مجموعه‌ای از رستوران های ایرانی،عربی،فرنگی،کافه‌های عربی و ایرانی،سالن‌های برگزاری همایش، کنسرت و موسیقی زنده شبانه بوده با هدفی که همواره مهندس رضا وطن خواه به دنبال آن است، یعنی کارآفرینی و اشتغال شروع به فعالیت نمود.

طبق روال معمول مجموعه بین المللی وطن خواه قسمتی از درآمد این مجموعه صرف امورخیریه و فعالیت‌های اجتماعی و کارآفرینی مهندس رضا وطن خواه می گردد.

دیدن ویدیو معرفی:

 

;