املاک وطن خواه به پشتوانه تحقیقات و نوآوری های مستمر و با پشتوانه همکاری بیش از۱۰۰۰ مشاور تحصیل کرده و متخصص ملک، با تجربه۲۰ سال سابقه فعالیت املاک در فضایی سازمان یافته و حرفه ای، به‌روزترین سرویس خدمات ملکی را به مشتریان کشور و کشورهای خاورمیانه ارائه می نماید

املاک وطن خواه از ابتدای شروع فعالیت عملکردی فرا منطقه ای داشت و علاوه بر فعالیت کشوری، فعالیت‌های املاک وطن خواه به خاورمیانه و کشورهایی از جمله،‌گرجستان،‌عمان،‌ترکیه و شهرهای آنالیا و آنتالیا گسترده گردید تا جایی ادامه داشت که مهندس عقبایی(‌رئیس ‎وقت اتحادیه املاک کشور) لقب بزرگترین املاک کشور را املاک وطن خواه داد.

مدیر املاک وطن خواه با اشاره به دیگر فعالیت‌های مرتبط با این املاک گفت‌:‌‌در کنار فعالیت های مربوط به املاک در کلیه فعالیت‌های فرهنگی‌،هنری، امورخیریه حامی هنرمندان،ورزشکاران و معلولان کشور هستم.

املاک بزرگ وطن خواه

این کارآفرین کشوری گفت:‌درکنار فعالیت‌های مربوط به‌ حوزه املاک‌‌ ‌شرکت ساختمانی وطن خواه با هدف توسعه و ساخت مسکن مناسب با کیفیت ساخت مدرن و استاندارهای بین المللی و متناسب با هزینه اقتصاد خانوار را در دستور کار قرار داده و فعالیت‌های این حوزه اشتغال‌زایی و کارآفرینی‌ های را  به همراه داشته است.

وطن خواه گفت‌:‌سلامتی در معاملات املاک را در اولویت فعالیتمان قرار داده‌ایم چرا که جلب اعتماد و رضایت مشتریان و مشتری مداری از شاخصه های اصلی و منشور فعالیت کارکنان این هلدینگ می باشد.

 

مهندس رضا وطن خواه

از افتخارات ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد:‌

 1. بیش از ۱۱۰ تندیس با عناوینی از جمله کارآفرین برتر،‌مدیر برتر کارافرین برتر در سال‌های ۹۶،۹۷،۹۸و ۹۹
 2. مدیرعامل و مالک هلدینگ وطن خواه
 3. مالک فودکورت وطن خواه و هتل وطن خواه
 4. سرمایه گذار در ساخت املاک در کشور های ترکیه ،قبرس،دبی وگرجستان
 5. بنیانگذار شیوه نوین معاملات در زمینه تهاتر
 6. محدوده کاری کل کشور و خارج از کشور
 7. دارای بیش از۱۰۰۰ مشاور متخصص
 8. تهاتر ملک با هرگونه کالاهای بازرگانی
 9. حامی هنرمندان، معلولین و کارهای فرهنگی و هنری
 10. خیر موسسات‌رادمهر،توانبخشی حکیم،توانبخشی رعد،سالمندان مازندران‌،کمک به حاشیه نشین های کرج
 11. اسپانسر مسابقات پاراکتل بل معلولین

در ادامه‌ رضا وطن‌خواه گفت :‌ فعالیت کمپ ترک اعتیاد از سال ۹۰ تاکنون از دیگر فعالیت های املاک وطن خواه به شمار می‌رود که معتادان بی بضاعت به  کمپ مورد نظر هدایت و به‌صورت رایگان درمان  می شوند و بعد از بهبود حمایت خاص از طرف هلدینگ وطن خواه تا ایجاد اشتغال برایشان انجام خواهدشد.

از دیگر خدمات انسان دوستانه ایشان حمایت‎های لازم از بیماران سرطانی و HIV و تامین هزینه‌های درمان این افراد بوده و‌ در مجموع می توان گفت هر آن چه که در توان هلدینک و املاک وطن خواه باشد در این موارد انجام خواهد گرفت.

از اقدامات دیگر ایشان محوطه سازی پارک سه باندی استان البرز، آبشار جاده چالوس و آبشار هشتگرد، ساخت بزرگترین آبشار کاشان و پارک اصفهان می باشد.

 

ایشان در خاتمه گفت: امیدواریم مسؤولان کشوری حامی و پشتیبان کارآفرینان باشند تا این افراد بتوانند با خاطری آسوده در راستای توسعه‌،‌رشد استان در زمینه های مختلف گام بردارند.

شعب داخلی املاک وطن خواه در حال حاضر عبارتند از:

 1. آزادگان
 2. گوهردشت
 3. عظیمیه
 4. مهرویلا
 5. مهرشهر
 6. متل قو
 7. کلارآباد
 8. نوشهر
 9. مرزن آباد
 10. کلاردشت
 11. نمک ابرود
 12. سرخاب
 13. کردان

شعب خارجی املاک وطن خواه در حال حاضر عبارتند از:

 1. گرجستان
 2. ترکیه
 3. عمان
 4. قطر
 5. امارات

وب سایت املاک بین المللی وطن خواه     

https://amlakvatankhah.com

 

 

;